Co powinna zrobić osoba z objawami duszności chora na zapalenie mięśnia sercowego?

Dzien dobry mam na imie karolina mam 21lat wieku 19urodzilam synka okolo 5,kg od wieku gimnazjalnego choruje na zapalenie miesnia sercowego .w tym roku bylam u lekarza i mialam zalozony holter po zdjeciu jego pan doktor zrobil mi jeszcze ekg serca i wyszlo ze mam za wolny rytm serca i przepisal leki ktore biore ale przy tym czuje sie oslabiona zmeczona nijaka glowa boli kawe odstawilam oczywiscie i nie wiem co z tym dalej robic bo wizyte mam za pol roku a przy tym sa obiawy dusznosci z ktorymi juz sobie nie radze sama co to moga byc za sygnaly i co z tym robic

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli dolegliwości są nasilone to powinna pani pilnie skonsultować się z lekarzem kardiologiem. Najlepiej jeśliby był to pani lekarz prowadzący. Proszę spróbować się zarejestrować, zaznaczając przy rejestracji, że odczuwa pani duże dolegliwości (jeśli taki są). W razi braku miejsc może pani udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu, który w razie konieczności skieruje panią dalej (np. do szpitala).