Co powoduje bóle kolan i środka nogi?

Mam od kilku dni dziwne bóle. Przy kolanach od środka nogi jakby mi cos gorącego lub szczypiącego ktoś tam wlał. W okolicy prawego kolana bardziej. I to samo przy dużych palcach u stóp w miejscu gdzie niektórzy mają haluksy (ja nie mam). Ten ból nie jest taki sam non stop. Nawet momentami mija zupełnie. A potem wraca. Denerwuję się co to może byc, bo nie przypomina ani bólu mięśniowego ani kostnego. Takie kłująco- szczypiace uczucie. Mam 39 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można zdecydować o odpowiedniej diagnostyce i odpowiednich konsultacji ortopedycznej/reumatologicznej.