Co powoduje nawracające infekcje gardła, ból pomiędzy łopatkami i kaszel?

Dzień dobry. Mam 39 lat przez ostatnie 4 lata palilam papierosy i co rusz bylam chora. Zapalenie krtani,zapalenie gardła, podejrzenie anginy. Ponadto od 3 miesiecy pieką mnie plecy pomiędzy łopatkami. Wyniki krwi są w normie. Ale doszły dodatkowe niepokojące objawy takie jak kaszel z jakimiś brązowymi grudkami. Mam cały czas ok 37 stopni. Jestem zmeczona a moi lekarze patrzą na mnie jak na hipochondryczkę. Prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza chorób płuc, po badaniu bedzie mozna coś więcej poweidziec.