Co powoduje pobolewania głowy i powiększone węzły chłonne?

Witam, od jakiegoś tygodnia lekko pobolewa mnie głowa, mam powiększone dwa węzły chłonne pod broda oraz mam wyciek z ucha. 2 tygodnie temu odbyłem stosunek z dwoma mężczyznami w prezerwatywie oprócz seksu oralnego. Oprócz tego przez miesiac silnie wiało, a ja wychodziłem ze świeżo wysuszona głowa po prysznicu na dwór.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , opis wskazuje na infekcje ucha i lub górnych drog oddechowych