Co powoduje powiększenie węzłów chłonnych pd żuchwą?

Witam. Mam 23 lata. Od około 10 miesięcy wyczuwam u siebie powiększone węzły chłonne (małe, ruchome, czasami lekko pobolewają). Wyczuwam je pod żuchwą, kilka na szyi, w pachwinie i paru innych miejscach. Byłem z tym dwa razy u lekarza rodzinnego, który obmacał mi wskazane miejsca i stwierdził, że nie widzi niczego niepokojącego. Robiłem też dwa lub trzy razy morfologię krwi i również nic nie wzbudziło zastrzeżeń lekarza. Czy mam się nie przejmować, czy też podjąć jeszcze jakieś kroki?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wydaje się że objawy są niegroźne, wskazana jedynie obserwacja.
Pozdrawiam