Co robić z katarem po laparoskopii?

Dzień dobry, 4 dni temu miałam usuwany laparoskopowo woreczek żółciowy. Wróciłam do domu i trochę pokasłuje, mam też lekki katar. Czy to może być coś poważnego? Czy mogę wziąć witaminę c i sinulan?

Prawdopodobnie są to objawy rozwijającej się infekcji dróg oddechowych, niezależne od zabiegu. Proszę skontaktować się z lekarzem POZ.