Co stosować, aby wyleczyć zakażenia bakteryjne przy pomocy probiotyków?

Witam. Co stosowac by wyleczyć Candida i helicobacter jednocześnie. Chodzi mi o probiotyki zioła suplementy i jak je przyjmowac tak by pomagały w obu przypadkach. Na internecie jest sporo informacji ale nie ma sposobów na wyleczenie obu przypadków jednocześnie. Niestety antybiotyki przepisane przez lekarza nie pomogły.

Leczenie grzybicy i zakażeń bakteryjnych zasadniczo odbywa się przy użyciu różnych preparatów. Proponuję nie poprzestawiać na suplementach diety (które nie są lekami) i preparatach ziołowych. Istnieją konkretne schematy leczenia w przypadku stwierdzenia Helicobacter pylori, proszę przestrzegać zaleceń lekarza w tej kwestii. Podobnie w przypadku Candida, sugeruję kontrolę u lekarza i stosowanie zaleconych leków. Pozdrawiam.