Co stosować na ból brzucha i biegunkę?

Witam. Moja sytuacja jest taka. Przebywam aktualnie za granicą . Nie mam jak pójść do lekarza. Źle się czuje. Jest mi niedobrze i boli mnie brzuch. Przez ostatnie dni nie jadłam za wiele z powodu przeziębienia i problemów osobistych. Odczuwałam głód ale ciężko było mi przełknąć cokolwiek z powodu min. gorączki. Dzisiaj po zjedzeniu sniadania odrazu rozbolał mnie brzuch i musiałam biec do toalety. Dosłownie wszystko przeze mnie przeleciało. Czy to cos poważnego czy to minie?co stosować?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana jest wizyta u lekarza pierwszego kontaktu tam na miejscu by moc najbardziej efektywnie pomoc