Co znaczą chwilowe kłucia po prawej stronie?

witam. sory za braki przecinków kropek tam gdzie powinny wg polszczyzny być. jakiś krótki czas temu między klatką piersiową a brzuchem miałem chwilowe kłucia po prawej stronie. dziś znowu się to pojawiło. samoistnie znika po krótkiej chwili. co to jest? jakiś miesiąc może dwa miałem usg jamy brzusznej ale podobno było wszystko ok -badane było czy nie mam kamieni bo miałem boleści takie jak kiedyś ale tym razem no nie było kamieni -chodzi o kwas moczowy no podwyższa się. czy jakbym poszedł do lekarza to by mnie wywalił i czy to jest bezpieczne w tak krótkim czasie? może to też ważne czasem sobie wypije i to dobrze czasem są wymioty pokarmu i biorę przy tym tabletki apap extra nurufen express forte najczęściej 1-2 zestawy czyli 2tabletki a jak nie przestaje po paru godz kolejne dwie, ostatnio wziąłem jeden zestaw z niedzieli na poniedziałek a dziś mamy czwartek, jakoś nie chce mi się wierzyć że dopiero teraz to miało by być od tego np. wątroba. mam nadzieje że pisze bezpłatna porada to bezpłatna -jak nie dziękuje wole kopnąć w kalendarz.

Niewielkie dolegliwości mogą być wynikiem pana wyskoków alkoholowych. Myślę, że nie musi się pan obawiać, na razie, toksycznego działania alkoholu na wątrobę. W przypadku nasilenia się dolegliwości istnieje podejrzenie, że pojawiła się jakaś choroba górnego odcinka przewodu pokarmowego. W takim przypadku wskazana byłaby gastroskopia.