Co znaczą te nieregularne miesiączki i rozdrażnienie?

Witam. Mam 23 lata i borykam się z problemem. Miałam miesiączki nieregularne czyli 21 kwiecień, 3 maja, 24 maja oraz plamienie 29 maja. Miesiączka od kwietnia ma odcień tak jakby czarny . Poce się jestem rozdrazniona cierpię na bezsenność mam suchość pochwy podczas stosunku a po nim odczuwam ból. Często oddaje mocz oraz mam problemy z Jego utrzymaniem, jestem zmęczona oraz mam kołatanie serca ( odczuwam duszności, mam przyspieszony oddech) . Proszę o odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy niespecyficzne mogą wskazywać m.in na choroby tarczycy, wskazana diagnostyka i na pewno kontrola u ginekologa.
Pozdrawiam