Co znaczą zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa pod postacią zmian w trzonach kręgów?

Jestem po operacji kregosłupa mam problemy bulowe rąk oto opis RM.Stan pooperacji dyskopati C5/C6 IC7/TH1ze stabilizacją miedzytrzonową, na poziomach tych widoczne jest uwypuklenie więzadła podłużnego przedniego na ok.3mm i 2mm do kanału kręgowego i zachyłów bocznych oraz zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa pod postacią zmian w trzonach kręgów oraz osteofitów na krawedziach trzonów kręgów.Poza tym zmian nie wykazano.Moje pytanie czy po tym opisie RM morzna stwirdzic że jest już wszysko ok ,czy jeszcze jest coś nie tak

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u neurochirurga lub lekarza wykonującego zabieg, po bezpośrednim badaniu i łącznej analizie powyższego wyniku będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.