Co znaczy guzek z wydzieliną na odbycie?

witam mam 25lat i podczas dzisiejszego wypróżniania zauważyłem coś przy odbycie taki większy guzek, chciałem to zbadać i lekko nacisnąłem i wypłynęło z niego coś w tym samym stylu jak przy wyciskaniu pryszcza na czole, czy jest to to samo ? nie jestem na nic chory, nie miałem żadnych problemów z nerkami, proszę o pomoc bo jestem przerażony

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc się wypowiedzieć konieczne jest badanie lekarskie proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego