Co znaczy ten ból po operacji zaćmy?

Witam moja mama miala operacje zacmy.Kiedy miala operacje na pierwsze oko nic nie czola bolu podczas operacji poniewaz miala kilkakrotnie zakrapuane kroplami przeciwbowymi.A teraz podczas operacji czola bol poniewaz tylko 3 razy jej zakropiono oko.Przeciez to niebezpieczne poniewaz z bolu mozna ruszyc glowa.Na tyle bol byl duzy ze zaciskala piesci.Bardzo prosze o porade poniewaz ja mam miec operacje i teraz panicznie sie boje.Alicja.

Witam. Nalezy przed operacją porozmawiać z chirurgiem lub lepiej anestezjologiem który przyjdzie z Panią zebrać wywiad wcześniej i wyjaśnić swoje obawy.Można podać lepszą premedykację przed zabiegiem.Bedzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie