Co znaczy ten silny ból podczas orgazmu?

dobry wieczór,mam dość nieprzyjemny objaw od jakiegoś czasu,otóż,w trakcie osiągania orgazmu dopada mnie przeszywający silny ból głowy,im milsze doznania seksualne,tym mocniejszy ten ból,mam 53 lata ,lecz przecież nie chcę zrezygnować z seksu,jednak czuję obawę,czy nie jest to objaw jakiejś poważnej choroby,np tętniaka,dwa lata temu robiłam rezonans głowy,z powodu częstego bólu,badanie nic niepokojącego nie wykazało. będę wdzieczna za jakieś sugestie,najlepiej uspokajające mnie:) ewa

Dzień Dobry.

Tzw. seks z bólem wymaga badania i diagnostyki
przez lekarza ginekologa (najlepiej ginekologa-seksuologa).

Jeśli zaś lekarz wykluczy podłoże organiczne
zalecana jest konsultacja z psychologiem-seksuologiem.

Na Śląsku jest wielu dobrych specjalistów (ginekologów-seksuologów).
W celu podania namiaru na specjalistę godnego
zaufania proszę o wiadomość mailową.

Życząc udanego seksu,
D.Pysz-Waberski
https://www.facebook.com/nadzycie/
wsparcie.psychomeds@gmail.com