Co zrobić, aby w końcu dostać okres?

Dzień dobry . Mam problem z spóźniającym się okresem boli mnie tylko brzuch jak bym miała dostać a tu nic . Okres mi się spóznia już 36 cykl już powinnam mieć nie wiem co się dzieje co mam stosować żeby go w końcu dostać pomocy

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję wykonać test ciążowy, a następnie udać się na konsultację do lekarza ginekologa.