Co zrobić w przypadku mrowienia kończyn?

Witam serdecznie. Od paru dni mam problem z mrowieniem kończyn a właściwie nóg. Jestem osoba, która kiedyś przechodziła nerwice, zastanawiam się czy to może być ze stresu? Jestem w dość ciężkiej sytuacji od prawie dwóch tygodni.. nasila się to w momencie kiedy o tym myśle i zwłaszcza wieczorem, odstwilam tabletki antykoncepcyjne z myślą ze to może przez nie sie tak dzieje.. Jestem za granica i trochę przeraża mnie tez fakt, ze tutaj może mi nikt nie pomóc w razie gdyby coś się działo.. W czerwcu miałam robione badanie krwi i było wszystko w porządku. Tak samo ekg które miałam robione koło marca.. Pomocy!

Szanowna Pani,
objawy mogą mieć podłoże psychiczne - nerwicowe-spowodowane stresem. Zalecane jest leczenie zaburzenia lękowego metodą psychoterapii poznawczo - behawioralnej, wykazuje wysoką skuteczność. Sesje można prowadzić przez skype. Wskazana też jest konsultacja neurologiczna, w celu wykluczenia chorób somatycznych.
Pozdrawiam serdecznie