Co zrobić, żeby 7-letnia córka nie drapała się?

Moja córka ma 7 l ma stopień zapalenie skóry jak z tym walczyć? Kupuje różne kremy balsamu, syropu i dalej powraca.... O co mi chodzi co zrobić by Córka sir nie drapala...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z pewnością jest to trudne. Sugerowalbym konsultację z dermatologiem. Proszę obciąć paznokcie córce na krótko.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani udać się z dzieckiem na wizytę do specjalisty dermatologa. Lekarz po ustaleniu przyczyny dolegliwości wdroży odpowiednie leczenie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dziecko ma zapalenie skóry zdecydowanie proszę skonsultować się ze specjalistą pediatrą lub dermatologiem dziecięcym. Konieczne jest bowiem zastosowanie specjalistycznego leczenia.