Codzienne bóle głowy w różnych miejscach i bóle klatki piersiowej

Od ponad miesiąca prawie codziennie mam bóle głowy, w różnych miejscach, do tego często bolą mnie okolice lewej piersi,żeber,lewa ręka, ból pulsuje często do pleców. Czasem pomiędzy ręką a piersią czuję mocne szczypnięcie. W badaniu krwi i moczu nic nie wyszło, wyniki są w porządku. Co to może być ?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

dolegliwości mogą wiązać się ze stresem, jednak aby mieć pewność zalecam wizytę u lekarza rodzinnego, który zbada i zarządzi dalszym procesem diagnostycznym. Na podstawie opisu nie można stwierdzić co Pani dolega.

Pozdrawiam.