Codzienne mdłości z rana po przebudzeniu

Dzien dobry, mam jeszcze pytanie, od jakiegos czasu jak rano wstane jest mi nie dobrze, dzis zwymiotowalam, czesto jem wieczorem, jakies dwa miesiace temu bralam tabletki na zoladek, czym to moze byc spowodowane ? I jest mozliwosc ze nadal cos nie tak z zoladkiem ?

Aleksander Ropielewski

Objawy sugerują zaburzenia czynności przewodu pokarmowego, być możę chorobę żołądka. Niestety opisane objawy są mało hcarakterystyczne i na ich podstawie, bez przeprowadzenia badania, nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z lekarzem.