Wzdęcia brzucha i częste oddawanie gazów

Witam mam 23 lata od jakiegos czasu mam problem z zoladkiem , ciagle nadety brzuch ciezko mi puszczac gazy ale jak to robie to z trudem i bardzo czesto mi sie to zdaza zauwazylem tez ze mam bardzo zolty stolec i jakis czas temi mialem swiad w okolicy odbytu ale przeszlo i teraz znowu wrocilo , prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakąkolwiek diagnozę. Może być to bowiem wynik nieprawidłowej diety, zakażeń pasożytniczych, infekcji pokarmowej oraz wielu innych schorzeń przewodu pokarmowego. W celu ustalenia konkretnej przyczyny konieczne jest przeprowadzenie dokładniejszych badań - proszę zatem skonsultować się z lekarzem POZ.