Codzienny, poranny ból podbrzusza

Witam! Od około tygodnia prawie codziennie boli mnie podbrzusze po lewej stronie wydaje mi się ze jest to jajnik. Ból a w zasadzie kucie pojawia się najczęściej rano. Dzisiaj ból pojawił się nawet przy oddawaniu moczu i na chwilę obecną ciągle kuje. Co takiego może się tam dziać? Nie obędzie się bez wizyty u ginekologa?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.