Czarna owalna plama na zdjęciu RTG kręgosłupa
Na zdjęciu RTG kręgosłupa odcinka lędźwiowego widoczna jest czarna owalna plama. Jest ona po lewej stronie, po prawej stronie jest tylko białe tło. Co to może być, czy lekarz ortopeda by mnie powiadomił gdyby coś było nie tak mimo że zdjęcie tyczy się kręgosłupa? Plame zobaczyłam dopiero w domu na płycie. Dziękuję i pozdrawiam.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Niestety bez obejrzenia zdjęcia trudno wyrokować czym jest obraz opisany przez Panią jako potencjalna nieprawidłowość. Najprawdopodobniej specjalista poinformowałby Panią gdyby występowały nieprawidłowości. W razie wątpliwości proszę udać się na ponowną wizytę do lekarza.