Czerwone i swędzące krostki na brzuchu i plecach

Witam,jestem pani pacjentką,mam dalej czerwone krosteczki swedzace na brzuchu,plecach i rekach,ktore następnie zmieniają się w białe plamki.Maść Momecutan a następnie tabletki Lirra nie pomogły.Dodam,że mam tych krostek wiecej od ostatniej wizyty u Pani,a byłam około 3tyg teraz.Co dalej mam robić,jakie leki-dziękuje za pomoc i prosze o dpowiedz.Patrycja :)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą być spowodowane alergią. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.