Czerwone plamy od twarzy po dekolt

Witam. Mój problem polega na czerwonych plamach. Często mdleję. Od dawna dostaje ogromnych czerwonych plam, od twarzy aż po dekolt. Są zazwyczaj drobne, chociaż ostatnio pojawiają się dość duże. Często wtedy pojawia się u mnie podniesienie temperatury. Po ostatnim masażu jednak dostałam je na plecach. Zazwyczaj znikają, niekiedy jednak utrzymują się dość długo. Wspomnę, że jestem osobą z niedowagą ciała która ciągle praktycznie musi spać. Czy może to coś oznaczać?

Zmiany na skórze często są odbiciem procesów toczących się wewnątrz organizmu, a nie tylko choroby skóry. Życzę powodzenia - ustalenia przyczyny i podjęcia leczenia.