Czerwone plamy na ciele u 28-latka

Witam. Od 3 miesiecy prześladuje mnie cholernie męcząca przypadłość. prawie codziennie wieczorem pojawiają mi sie czerwone plamy na ciele (najczęściej brzuch, klatka piersiowa, plecy ale nie tylko) zaczerwienienie w którym mozna dostrzec biała plamkę - nie można tego nazwać bąblem. Temu wszystkiemu towarzyszy swędzenie. Początkowo Doktor stwierdził ze może być to od jelit ale po przebadaniu próbki kau nie zauważył żadnych nieprawidłowości. Zrobiłem dodatkowo badanie moczu - wskazało lekki stan zapalny. Po kilku tygodniach na szyji zaczeły mi sie pojawiać małe bąble- początkowo znikoma ilość (pojawiały się i znikały) aż w koncu obsypało mi cała szuje - doktor stwierdził jakąś chorobę wirusową. mieniły kolejne 3tygodnie, co wieczór plami na zmianę z Chrostkami pojawiają się i znikają i tak w kółko. Czasem dla urozmaicenia, Chrostki pojawiają sie na skórze głowy po czym znikają(oczywiście cały czas bronie sie przed drapaniem ale jest cholernie cieżko) Zaobserwowałem u siebie również uczulenie na polopiryne S - po zażyciu puchną mi powieki. Zazwyczaj na ból głowy zażywałem Ibuprom ale ostatnio powieka spuchnęła mi właśnie po nim. Nigdy na nic nie miałem uczulenia, przez 2tygodnie wyeliminowałem większość składników pokarmu by sprawdzić czy nie powstało mi uczulenie na któryś z nich -ale bez skutku. jakoś parę tygodni przed powstaniem tego wszystkiego miałem kamyki na nerce- miałem podawane zastrzyki przeciwbólowe. Zastanawiam sie czy to może być "Pokrzywka typu choroby posurowiczej" Czytałem o różnych chorobach i opcjach powstawania ale juz po prostu jestem głupi. Po ok 2 miesiącach choroby dodatkowo zacząłem odczuwać tak jakby "zgage" ale jednak zgaga nie jest, zatyka mnie w obrębie klatki piersiowej, zaraz przed krtanią, czuje sie pełny - chciałbym beknąć* ale sie nie da ;/ Bardzo proszę o jakiekolwiek wskazówki gdzie sie udać, co to mozę być. za każda odpowiedz bedę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Serdecznie

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.