Częsta bolesność głowy a wynik TK

Dzień dobry. Mam 32 lata. Od dziecka często bolała mnie głowa. Od dwóch lat boli mnie bardzo często. Badania MRI, TK w normie. Rzuciłem palenie bo myślałem że to pomoże ale nadal mam bóle. Ból w 80% przypadków zlokalizowany jest w lewej stronie czoła w okolicy brwi i oka. Na RTG zatok wszyło że mam kostniaka w zatocze czołowej 9mm. Śłyszałem że to on może dawać objawy ale 100% pewności nikt mi nie da. Gdzie szukać jeszcze przyczyny? Picie kawy ? Alergia na gluten ?

ból bardzo związany z lokalizacją kostniaka - wskazana konsultacja laryngologiczna. Jeżeli nie było TK zatok - wskazane wykonanie tego badania lub ocena poprzednich badań TK pod kątem zmiany zaobsoerwowanej w badaniu RTG.