Częste ćwiczenia a witaminy

Witam jakich witamin lub leków powinnam dostarczać organizmowi przy częstych ćwiczeniach fitness i siłownia 4x w tyg, mam obolałe mięśnie i zakwasy? Pozdrawiam

Żadne nie pomogą
"zakwasy" to mikrouszkodzenia" włókien mięśniowych, które same muszą się wygoić
w spoczynku
Suplementy i super-witaminy to mit starszy od Ciebie
Zmniejsz natężenie treningu !! potem zwiększaj tylko b. stopniowo lub zmień matode = dopasuj do siebie
Powodzenia = nie pozwól zrobić sobie trwałej szkody
Ćwiczenia bez przeciążeń - to zdrowie przez lata
Sport wyczynowy, nadmierny - to skutki nieodwracalne