Częste myśli o śmierci

Bardzo czesto mysle o smierci wpadam w panike boje sie jej gdyz nie za bardzo wierze w zycie po smierci i nie moge spac praktycznie i tez stracilam apetyt. Nie za bardzo wiem co z tym robic by nie zwariowac

Witam,
warto jak najszybciej skonsultować się ze specjalistą zdrowia psychicznego, najlepiej lekarzem psychiatrą, ewentualnie z psychologiem. Rozumiem, że fakt, że nie może Pani spać ani jeść, może być bardzo wyczerpujący, piszę Pani, ze obawia się, że zwariuje, takie myśli mogą pojawiać się w takim stanie. Istnieje pewne ryzyko, że jest to depresja, którą trzeba leczyć, także myśli o śmierci to poważna sprawa. Proszę jak najszybciej skontaktować się ze specjalistą, ten stan można zmienić i warto to zrobić, warto zadbać o siebie! Pozdrawiam.

Wyobrażam sobie, że takie myśli, które już przybierają postać obsesyjnych, są bardzo męczące, a przede wszystkim straszące. Proszę nie zwlekać i jak najszybciej udać się do lekarza psychiatry, który zdiagnozuje i zadecyduje czy konieczne jest leczenie farmakologiczne. Jeśli nie, należy udac się do psychoterapeuty. Pozdrawiam serdecznie