Częste odbijanie i wynik gastroskopii

Witam!Mam częste odbijanie.Jestem po badaniu gastro"Na lini Z drobne nadżerki.Wpust nieszczelny w inwersji.Okolica podwpustowa bez zmian.Jeziorko śluzowe skąpe,klarowne.Błona śluzowa przekrwiona w antrum,o odpowiedniej grubości fałdach.Ściany żołądkowe podatne na insuflację powietrza.Odżwiernik,opuszka oraz początkowy odcinek pętli zstępujacej bez zmian.Dgn.Rumieniowe zapalenie żoładka.Zapalenie przełyku st.A wg L A.Wycinek na test ureazowy-ujemny"Bardzo proszę o poradę leczenia-z góry dziękuję!

Stan zapalny i niewydolność wpustu żołądka jest niewielka. W takim wypadku najczęściej zaleca się tylko dietę jak w chorobie wrzodowej żołądka oraz leki z grupy inhibitorów pompy protonowej. O dalszym postępowaniu musi zadecydować lekarz, który kierował na badanie gastroskopowe.