Częste wyskakiwanie dysków w odcinku lędźwiowym i piersiowym

Witam! Chciałam sie zapytać gdzie mam sie udać ze swoim kręgosłupem, gdyż ostatnio często wyskakują mi dyski w odcinku lędźwiowym oraz w odcinku piersiowym i wtedy też mnie boli. Kilka razy byłam już nastawiać te dyski, ale nie wiem czy tak można. Co z tym dalej zrobić, proszę o pomoc! Pozdrawiam.

Witam. W takiej sytuacji wskazana jest konsultacja neurochirurgiczna i kwalifikacja do ewentualnej operacji.

po pierwsze nie nastawia sie dysków!!!!! to tylko potoczne okreslenie
na pewno po pierwsze trzeba zwrócić prawidłowe ustawienie miednicy i w poszczególnych stawach m-kregowych poprzez mobilizację lub manipulację ukierunkowaną ( zająć sie całym kompleksem KKD -miednica- kręgosłup) zabiegi manipulacyjne wykonuje sie z reguły 1 raz w tyg ale systematycznie do czasu prawidłowego przeywrócenia ustawień w poszczególnych segmentach ok 4-5 wizyt a po nich trening stabilizujący , na pewno jest to najlepsza droga