Czy ból głowy może być konsekwencją skręcenia nadgarstka w pracy?

Witam. Pracuje w szpitalu w maju doznalam skrecenia lewego nadgarstka podczas podnoszenianpacjenta mialam rekenw gipsie pozniej miesiac rehabilitacji w tym czasie zaczela mnie bolec glowa z lewej strony jak rowniez szyja po wykonanou badania rtg wyszlosplycenie lordozy czy moglo byc to konsekwencją skrecenia i wypadku w pracy?

Może przeciążenie kregosłupa szyjnego, w wyniku szrpniecia i dźwignięcia ?? Ważna pełna konsultacja, informacje na temat wywiadu, obciążeń chorobowych, wyników badań Ważna pełna ocena stanu zdrowia i objawów neurologicznych PACJENTA. Pozdrawiam i zapraszam na pełną konsultację neurologiczną