Czy brak okresu może być spowodowany stresem lub infekcją intymną?

Witam. Od tygodnia spóźnia mi się okres.. dotychczasowe okresy miałam w miarę regularne.. czy brak okresu mozę być spowodowany stresem lub infekcją intymną którą nie dawno miałam? ostatni okres w porównaniu z innymi miałam bardzo krótki i skąpy.. parę miesięcy temu byłam u ginekologa i wyniki cytologii mam dobre..

Lek. Tomasz Budlewski

tak okres moze się opozniac z powodu stresu ale dla pewności należy wykonać badania beta hcg z mozliwościa ciązy,. a jezeli takiej mozliwości nie ma to jeżeli okres nie nadejdzie w najblizszym czasie to udac się do lekarza ginekologa.