Czy Bupropion ma wysoką skuteczność?

Czy bupropion ma wysoka skuteczność?chyba jest drogi,więc jeśli już wydawać pieniądze to na coś co działa.chodzi o takie sprawy jak np.depresja,zok,apatia,anhedonia,zespół lęku napadowego agorafobia,fobia społeczna,nerwica,akatyzja,brak energii,siły,motywacji,objawy psychosomatyczne i niemożność wstania,mycia,sprzątania itp.czy bupropion działa na którąś z tych zaburzeń?proszę o wyjaśnienie psychiatre

Najważniejsza jest czystość i wchłanialność leku. Wysoka cena jest zazwyczaj jest tego wynikiem. Bupropion jest związkiem organicznym, zatem bardzo dobrze się wchłania i jest skuteczny, jeśli jest dobrze dobrany przez lekarza prowadzącego.