Czy byłam chroniona przez cały czas?

Witam. Od 3 lat biorę regularnie tabletki antykoncepcyjne (21 tabletek i tydzień przerwy). Zazywam tabletki o godzinie 12, dzis po stosunku przypomnialo mi sie, ze nie wzielam tabletki (ok godz 23.30) i pobiegłam zażyć tabletke. Partner prawdopodobnie skończył we mnie. Czy byłam chroniona przez ten czas? Mam sie martwic, ze jest ryzyko, ze bede w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy od dnia cyklu w którym był stosunek? proponuje zapoznać się z ulotką.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.