Czy ciągłe napięcie mięśni szyi i zawroty głowy mogą być niebezpieczne dla zdrowia?

Czy ciagle napiecie w głowie i mięśni szyi,ze az bola od nerwicy oraz zawroty glowy takie jak bym była lekko pijana,bujalo mnie moze byc niebezpieczne dla zdrowia i np.spowodowac udar itd.?Jak sie tego pozbyc.neurolog,okulista,kardiolog,rezonans glowy ok.lekow na nerwice nie biorę,tylko sporadycznie.

Witam,

zaburzenia nerwicowe leczy się systematycznie, stąd ważne by zdecydowała Pani czy przyjmuje leki czy nie. Sporadyczne przyjmowanie leków w niczym Pani nie pomoże. Może Pani zdecydować się na psychoterapię, która jest bardzo pomocna w tego rodzaju trudnościach. Wesprze też w zmniejszeniu napięcia mięśni.

Pozdrawiam
Ewa Czernik