Czy cukier nie jest za niski?

Witam mam 30 lat i waze 65 kg. 4 tyg temu urodzilam, a w ciazy mialam cukrzyce ciazowa. Teraz zrobilam test obciazenia glukoza 75 g i oto moje wyniki: na czczo 89,45 po 1 godz. 58,44 po 2 godz. 41,51. Czy cukier nie jest za niski? Jesli tak to jak to leczyc? Karmie piersia dlatego jest dla mnie wazne abym dostarczala corce wszystko co potrzebuje a z takimi wynikami nie wiem czy jest to możliwe. Dziekuje za odpowiedź i pomoc. Pozdrawiam

Tak, opisany przez Panią cukier jest zbyt niski.
Należy zweryfikować Pani żywienie i w sposób indywidualny dostosować go do Pani codziennych aktywności fizycznych.
Zapraszam do kontaktu w celu przeprowadzanie konsultacji online podczas której będę mogła doradzić Pani prawidłowy model żywienia, który będzie oparty na Pani wywiadzie żywieniowo-chorobowym.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)