Czy dwa tygodnie po zabiegu łyżeczkowania można zajść w ciążę i czy wtedy występują dni płodne?

Dwa tygodnie temu miałam zabieg, nie krwawię w ogóle, tylko dwie godziny po zabiegu krwawiłam, a od tamtej pory w ogóle. Od dwóch dni zauważyłam śluz taki, jak w dni płodne, a na dodatek wczoraj kochałam się z chłopakiem. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo, że mogło dojść do zapłodnienia? Proszę o odpowiedź, bo z tego co czytałam dni płodne występują już dwa tygodnie po zabiegu. Pomóżcie...

Lek. Aneta Zwierzchowska

Dni płodne pojawiają się w różnym czasie po poronieniu. Niewykluczone, że u Pani wystąpiły już po dwóch tygodniach. Szansa na zapłodnienie więc istnieje.

Pozdrawiam!