Czy Helicobacter może powodować odbijanie?

witam mam bakreie helikobakter mam bardzo czesto bekanie juz sam nie wiem czy to od nerwicy te bekanie czy co bore atarax elicea qtab i dexilant obojetnie co zjem czuje powietrze w zoladku i dopouki nie beknne to boli

Witam ponownie,

już raz Panu radziłem, nie pan idzie do Gastrologa i wykona odpowiednie badania.
"Bekanie" moży być spowodowany przez kilkadziesiąt całkiem innych przyczyn, nie mówiąc już o skutkach ubocznych leków. Chyba zależy Panu na poważnej odpowiedzi a nie bawieniu się w zgadywanki. Pozdrawiam