Bekanie i odbijanie się

DZIEŃ DOBRY.Od pewnego czasu brakuje mi powietrza i często mi się beka musze naciskac na żoładek zeby to powietrze wyszło.Mam Heliobakter ale nie mogę go zwalczyć bo jestem uczulona na peniceline brałam inne antybiotyki nie pomagaja. niekiedy łapie powietrze jak kaczka, czuje jak bym miała wzdęty żołądek.Robiłam próbe wątrobową lekarz powidział że wynik jest dobry,a z tym powietrzem i bekaniem on niewie co jest.To odbijanie i bekanie juz mam dosyć.Proszę o poradę. Co mam zrobić, żeby bekanie w końcu ustąpiło i żebym nie miała już tego problemu? To jest bardzo uciążliwe dla mnie, powoduje straszny dyskomfort a nie wspomnę już o tym jak nie jestem sama... Czy jest może jakiś lek, który można stosować na bekanie? Czy konieczna byłaby wizyta u lekarza? Będę wdzięczna za każdą pomoc i informację w mojej sprawie. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym aby skorzystała Pani z porady gastrologa. Opisywane dolegliwości mogą mieść związek z przewlekłym stanem zapalnym błony śluzowej żołądka.