Odbijanie po posiłku a bakteria HP

Witam. Od maja 2014 mam problemy z zoladkiem, wtedy moja waga wynosila ok 88 kg. Obecnie waze 64 kg. Odbija mi sie po jedzeniu, bekam i boli mnie zoladek. W lipcu mialem gastroskopie, ktora wykazaka bakter HP. Dostalem na nia leki. Jednak nadal mi sie odbija, bekam boki mnie zoladek, caly czas chudne. Dodam ze zdrowo sie odzywiam, chodze na silownie i ogolnie prowadze bardzo przyjemny tryb zycia. Badania krwi i moczu wyszly b. Dobre.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Tak duży spadek masy jest niepokojący. Wskazana jest konsultacja u gastrologa, który oceni wskazania do ponownego wykonania gastroskopii i innych badań.