Czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę w moim przypadku?

Mam pewien problem w związku z antykoncepcja Od paru miesięcy regularnie stosuje tabletki antykoncepcyjne. Jednakże ostatnio miałam taka sytuacje Wzielam tabletkę jak zawsze w czwartek, w piątek kompletnie o niej zapomniałam, w sobotę wzielam normalnie jedna a dopiero w niedziele zauważyłam ze nie zgadzają mi się dni na opakowaniu, ze pominęłam jedna, wiec Zazylam dwie naraz Jednocześnie w dniu kiedy nie wzielam tabletki doszło do stosunku między mna a partnerem bez zabezpieczenia - bez prezerwatywy Moje pytanie, czy istnieje wysokie możliwe zajście w ciąże? Bo ze jakiekolwiek to zawsze, ale czy to jedno takie pominięcie mogło „zaszkodzic”?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jest to raczej mało prawdopodobne, ale jeśli nie wystąpi krwawienie z odstawienia, to przed rozpoczęciem kolejnego opakowania powinno się wykluczyć ciążę, czyli np. wykonać test ciążowy.