Czy jest możliwość, abym mogła zajść w ciążę, nie mając menstruacji?

Witam. Mam 20 lat. Stwierdzono u mnie zespół policystycznych jajników. Nie miesiączkuję w ogolę. Przez pewien czas w okresie od sierpnia do października przyjmowałam luteinę po której wystąpiło krwawienie. Po odstawieniu tabletek tj. październik nie przyjmowałam żadnych leków i nie występowało u mnie żadne krwawienie. Czy jest możliwość abym mogła zajść w ciążę, nie mając menstruacji ? Ponoc bez leczenia nie mam takiej możliwości ale chciałabym wiedziec czy istnieje takie prawdopodoobieństwo

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Teoretycznie istnieje takie prawdopodobieństwo. Zdecydowanie sugeruję zatem stosowanie skutecznych metod zabezpieczających.