Czy jest szansa na zajście w ciążę w 21dc?

Witam, mam pytanie, mianowicie. Mam 33 lata. Staram się aktualnie o kolejną ciążę. We wrześniu urodziłam przedwcześnie bliźnięta w 22 tygodniu ciąży. Powód: Skrócona szyjka macicy i nic się nie dało zrobić. w tym momencie jestem w 21 dc, w którym zrobiłam badania TSH- 1,9379 , Prolaktyna - 19,40 oraz Progesteron - 0.3. Czy jest szansa na zajście w ciąże? Martwi mnie jedna rzecz, mianowicie zauważyłam, że pod wpływem nacisku na brodawkę sutkową od czasu do czasu pojawiają się białe krople. cykle miesiączkowe trwają między 32 a 35 dni. Pierwszą miesiączkę po porodzie dostałam po 6 tygodniach. proszę o odpowiedź. pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie normy powyższych badań? proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa-endokrynologa.