Czy karmienie piersią ma wpływ na morfologię?

Witam jestem 2lpol miesiąca po porodzie podczas ciąży wynik ft4 był zawsze poniżej normy obecne wyniki to : Ft3 2,22 Ft4 0,88 Tsh 0,08, dodatkowo MCHC 31,8 Pdw 19 limfocyty 41,6 Monocyty 10,1 reszta badań morfologia z rozmazem są w normie tylko powyższe poza norma. Czy to normalne aby te wyniki wyglądały tak ze względu na przebyty poród? Czy karmienie piersią ma na to wpływ? Dodam iż teraz przyjmuje Letrox 50 i jodid 100 jedna dziennie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u endokrynologa i lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu wszystkich wyników będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie