Czy krwawienie 5 dni przed przyjęciem tabletki placebo jest normalne?

Witam biorę 3 opakowanie tabl.lespilus i na 5 dni przed tabletką placebo wystąpiło krwawienie , taką samą sytuację maiłam przy drugim opakowaniu(wówczas stosowałam lek gynoxin). Czy to normalne. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W trakcie stosowania pierwszych trzech- czterech opakowań może pojawić się krwawienie śródcykliczne.