Czy łyżeczkowanie będzie konieczne?

Witam, jednak tętno zanikło u płodu w 7tc. Mam poczekać aż naturalnie zacznę się oczyszczać. To będzie spore krwawienie - czy do szpitala jechać od razu pierwszego dnia czy jak krwawienie się skończy? Czy łyżeczkowanie będzie konieczne gdy jednak sama macica się oczyści? Mam grupę krwi Arh-. Dziękuje bardzo

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. W przypadku wystąpienia krwawienia należy udać się do szpitala. W szpitalu lekarze zadecydują, czy konieczne będzie łyżeczkowanie.