Czy martwić się tymi badaniami moczu?

Witam. Dostałem wyniki z badania moczu które są następujące. Z tego co widze to jest białko 2 , Białko ilościowo 1.23 g/l norma <0.14 . Osad moczu : Erytrocyty 20 <20, Śluz 24 < 10 Bakterie 1196 <30. Dodam że ostatnio boli mnie podbrzusze i kolana. Bardzo prosilbym o informacje co robić dalej. Dziękuję za odpowiedz.

Witam. Konieczna jest wizyta lekarska, zebranie szczegółowego wywiadu nt. dolegliwości i badanie fizykalne . Opis badania wskazuje na zakażenie układu moczowego. Leczeniem jest antybiotykoterapia.