Czy mogę być na coś poważnie chora?

Witam. Od 2tygodni boli mnie brzuch pod żebrem po lewej stronie. Czasem po prawej. Robiłam badanie na krew utajona wynik pozytywny. Byłam u proktologa powiedział że jestem młodą osobą że mam 20 lat i że jest wszystko ok. Jednak martwi mnie to bo bez powodu krew utajona nie wychodzi na testach. USG jamy brzusznej też w porządku. Morfologia też ok z tego co widzę jedynie bazofile wynoszą u mnie 0.01. normą jest od 00 do 10. Czy mogę być na coś poważnie chora? Proszę o odpowiedź.

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Czasem wyniki mogą być fałszywie dodatnie - zależy to od rodzaju użytego testu i diety.