Czy mogę być w ciąży po stosunku w 9 dniu cyklu?

Dziękuję za odpowiedź na poprzednie pyanie, ale mam już kolejne. Mam 24 lata, cykl miesiączkowy trwa 28 dni, a samo krwawienie 8 dni. Czy kochając się z mężem 9 dnia cylu, mogłam zajść w ciążę? Dodam jeszcze, że mąż nie doszedł we mnie, ale nie stosowaliśmy żadnych środków antykoncepcyjnych.

24 LAT ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam.

Szansa jest minimalna. Co prawda był to dzień płodny, ale nasienie nie znalazło się w pochwie. W ten sposób rzadko zachodzi się w ciążę.

Pozdrawiam!