Czy mogę mieć raka gardła lub krtani?

Od kilku lat mam częste infekcje gardła w okresie jesienno zimowym ze stanem podgorączkowym. Leczenie zwykle antywirusowe, płukanie gardła szałwią , tabletki do ssania i zapsikiwanie tantum verde. Czasem antybiotyk. W ostatnim czasie pojawił się dziwny ucisk w uszach jakby drętwienie (?). Nie wiem czy ma znaczenie fakt , że leczyłam nadczynność tarczycy (thyrozol) ostatnie dawki 2,5 mg co drugi dzień. W związku z dobrymi wynikami TSH zalecenie odstawienia leku i sprawdzenie TSH po 6 miesiącach. Obecnie mija 5 miesiąc od odstawienia leku. Czy to moż być problem rakowy w obrębie gardła/ krtani ?

Jeżeli nie palisz i nie pijesz nałogowo to w tym wieku nie ma raków krtani u kobiet. Żyj spokojnie i diagnozuj tarczycę od czasu do czasu ale też bez przesady z lekami.